İade Bilgileri

Gizlilik ve Güvenlik Politikamız

Sıla Giyim internette geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır.

Bu sebeple Sıla Giyim web sayfasını ve(ya) sağladığı web hizmetlerden yararlanarak hazırlanan tüm kişisel ya da kurumsal web sayfalarını ziyaret etmeniz, bu sayfayı da ziyaret edip sayfa içeriğindeki tüm bilgileri okuyarak anladığınız anlamına gelmektedir.

Taraflara yüklenecek yasal sorumluluk ve güvenlik şartları aşağıda belirtilmiştir. Sıla Giyim gizlilik politikası içeriğini dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.

Yukarıda tanımlanan herhangi bir web sayfasını ziyaret etmeye başladığınız andan itibaren belirtilen şartlara kasıtlı ya da kasıtsız olarak uyulmaması halinde, Sıla Giyim ilgili kişi veya kişiler hakkındaki her türlü kanuni hakkını saklı tutar.

• Sitede kullanılan her türlü tasarım ve yazılım hakkı Sıla Giyim aittir. İzinli yada izinsiz hiçbir şekilde geçici ya da kalıcı olarak çoğaltılamaz veya kopyalanamaz.

• Web sayfasının sorunsuz bir şekilde çalışmasını engelleyici ya da web sayfasına zarar verici herhangi bir faaliyette bulunulamaz.

• Web sayfasında kullanılan bilgi ve içeriklere virüs veya herhangi bir zararlı yazılımla zarar verilemez.

• Yasal durumlar haricinde web sayfalarında belirtilen elektronik posta (e-mail) adres(ler)inin mail listelerine kaydı, sitelerde bulunan mevcut elektronik formların amacı dışında kullanılması kesinlikle yasaktır.

Sıla Giyim sağladığı web hizmetlerinden yararlanılarak hazırlanan bir web sayfasında tasarım, yazılım ya da içeriklerden kaynaklanan doğabilecek herhangi bir yazılımsal ya da donanımsal zarardan sorumlu tutulamaz.

Sitenin sorunsuz ve hatasız bir şekilde zararlı yazılımlardan arındırılış olarak web ortamında yayınlanmaya başlaması ile ilgili Sıla Giyim’e kanuni bir sorumluluk yüklenemez.

Web sayfasında kullanılan içerikler ile ilgili tüm yasal sorumluluk sitenin hazırlanması için Sıla Giyim’in sağladığı web hizmetlerinden yararlanan gerçek ya da tüzel kişilere aittir.

Site içi ve(ya) site dışı kullanılan tüm internet bağlantıları ile ilgili her türlü risk kullanıcıya aittir.